Samochody Osobowe Wieliczka

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia samochodów osobowych
w Wieliczce

Wynajmujemy samochody osobom prywatnym i firmom na terenie Wieliczki i okolic.

​Wypożyczalnia samochodów – Wieliczka

Nasza wypożyczalnia samochodów umożliwi Ci wynajem auta, które ułatwi Twoje życie. Rozbudowana oferta trafi w gust i potrzeby każdego klienta. Zapewniamy czyste i bezpieczne modele pojazdów znanych marek, takich jak Ford, Seat czy Skoda. Przeprowadzamy regularne badania techniczne naszej floty, abyś zawsze mógł szybko i komfortowo dojechać do celu.

​Wypożycz auto na każdą okazję

Potrzebujesz samochodu przystosowanego na wakacyjne wyjazdy? W naszej wypożyczalni w Wieliczce znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy wygodne i ładowne modele pojazdów, którymi zabierzesz całą rodzinę na wypad w góry, nad jezioro czy do lasu. Nie będą ograniczać Cię żadne rozkłady jazdy, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na zwiedzanie i wypoczynek. Z wynajętym autem urlop upłynie Ci o wiele lepiej.

A może przylatujesz do miasta w celach służbowych i musisz być w pełni mobilny na miejscu? Wówczas najem krótkoterminowy pojazdu również okaże się strzałem w dziesiątkę. Wypożycz auto na kilka dni i pozałatwiaj swoje sprawy szybko i wygodnie. Zapomnij o konieczności przemieszczania się za pomocą komunikacji miejskiej lub taksówek i postaw na wynajem własnego środka transportu.

​Wynajem samochodu dla Twojej firmy

Z usług naszej wypożyczalni samochodów korzystają również przedsiębiorcy, którzy nie jeżdżą zbyt często, ale czasem przydaje im się auto w celu dojazdu do klienta. To świetne rozwiązanie, które da się wkalkulować w koszty firmy. Dzięki temu można zaoszczędzić też sporo pieniędzy, ponieważ dzięki wynajmowi nie jest koniecznie zakupienie pojazdu (zwykle bardzo drogiego). Dlatego jeśli prowadzisz własną działalność i potrzebujesz środka lokomocji jedynie na kilka dni w tygodniu (lub miesiącu), odwiedź nas i wybierz jeden z dostępnych modeli!

​Wypożyczalnia samochodów w Wieliczce – usprawnij swój transport!

Nasza doświadczona kadra konsultantów z przyjemnością doradzi Ci w wyborze auta do wynajęcia. W naszej wypożyczalni samochodów w Wieliczce znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby. Odwiedź nas i wyrusz w trasę już dziś!

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon