Samochody Osobowe

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia samochodów 5 osobowych

Wynajmujemy samochody osobom prywatnym i firmom, krótko i długo terminowo.

Wynajem samochodów osobowych w Bochni

Zepsuło Ci się auto lub potrzebujesz samochodów do dojazdu do pracy? Może nie chcesz inwestować dużej gotówki w własny samochód i chcesz coś wynająć? W Motoserwis znajdziesz odpowiedni samochód, który spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz auta osobowe do najmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Wynajmowanie samochodu sprawia, że jesteś niezależny i wolny od napraw serwisowych.

Wynajem samochodów osobowych na lotnisko

Z krótkoterminowego najmu korzystają osoby, które potrzebują auta osobowego na chwilę. Do takich sytuacji najczęściej wlicza się pobyt poza miejscem swojego zamieszkania. Klasyczna sytuacja wypożyczenia samochodu na krótki termin to przylot samolotem do innego kraju lub miasta i chęć pozostania w pełni mobilnym.

Samochód na wakacje

Jesteś na wakacjach lub je planujesz? To znaczy, że prawdopodobnie będziesz zwiedzać różne ciekawe miejsca w naszej okolicy. Możesz wybrać lokalną komunikacje, która nie koniecznie dopasuje się do Twojego wakacyjnego grafiku, raczej to ty będziesz musiał podporządkować swój wyjazd do rozkładów jazdy. Nie jest to idealny scenariusz, zważywszy na to, że masz pewnie kilka dni na zwiedzanie. Dlatego warto pamiętać, że masz możliwość wypożyczenia samochodu osobowego i cieszyć się wyjazdem, swobodnie podróżując.

Wynajem samochodu do firmy

Istnieją zawody, usługi, które wymagają częstego podróżowania. Czasami to krótka trasa, a czasami klient oddalony jest o dziesiątki kilometrów od siedziby firmy. Masz do wyboru zainwestować pieniądze we własny samochód, który będzie sporym wydatkiem lub wypożyczyć auto do firmy i wkalkulować je w koszty. Czasami bardziej opłaca się wypożyczyć samochód na dwa dni w tygodniu, gdzie nie będzie to kosztowne, niż kupić samochód za własne środki i przez połowę tygodnia parkować pod budynkiem firmy.

Motoserwis w Bochni

Motoserwis Bochnia to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy własny, w pełni wyposażony warsztat samochodowy oraz zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w okolicy. Dzięki temu nasze samochody są zawsze sprawne pod kątem technicznym. Ponadto każdy samochód jest na bieżąco czyszczony i odkurzany. Zawsze otrzymasz klucze do posprzątanego i sprawnego technicznie samochodu, gotowego do drogi.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon