Przyczepy Samochodowe

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia przyczepek

Wynajmujemy przyczepki na dobę lub kilka dni w zależności od potrzeb.

Wypożyczalnia przyczepki samochodowej

Zacznijmy od tego, że aby móc wypożyczyć przyczepkę samochodową musisz posiadać w swoim samochodzie hak holowniczy. W sytuacji kiedy nie posiadasz auta z hakiem, zawsze możemy zaproponować Ci wypożyczenie naszego samochodu wraz z przyczepką. Wszystkie przyczepki wymagają sprawnego kierowcy posiadającego prawo jazdy kategorii B. Uważaj tylko aby nie przekroczyć masy całkowitej jaką posiada Twoje auto. Możesz to sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

Wynajem przyczepki

Kierowcy posiadający własną przyczepkę cenią sobie komfort i elastyczność kiedy sytuacja wymaga przewiezienia przedmiotów o dużych gabarytach. Jeżeli nie chcesz inwestować w zakup swojej przyczepki samochodowej oferujemy możliwość wypożyczenia przyczep na doby lub dłuższe kilkudniowe najmy.

Co można transportować na przyczepce samochodowej

Zastosowanie przyczepki samochodowej to długa lista, której tutaj pewnie nie wyczerpiemy. Skupimy się na tych sytuacjach, do których nasi klienci wypożyczali nasze przyczepki samochodowe. W przyczepce można transportować materiały budowlane, meble, sprzęt ogrodowy, a nawet rowery, quady i motocykle.

Motoserwis w Bochni

Motoserwis Bochnia to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy własny, w pełni wyposażony warsztat samochodowy oraz zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w okolicy. Dzięki temu nasze samochody są zawsze sprawne pod kątem technicznym. Ponadto każdy samochód jest na bieżąco czyszczony i odkurzany. Zawsze otrzymasz klucze do posprzątanego i sprawnego technicznie samochodu, gotowego do drogi.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon