Pojazdy Budowlane

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia pojazdów budowlanych

Wynajmujemy koparki do prac ogrodowych lub robót budowlanych.

Wypożyczalnia pojazdów budowlanych

Wynajem pojazdu budowlanego wiąże się z umiejętnością jego obsługiwania. Nie jest to jednak pojazd, który sprawi wiele problemów zwykłemu kierowcy kat. B. Kwestia kilku godzin aby można było spokojnie nauczyć się obsługiwać ten tym sprzętu budowlanego. Wynajem koparki z operatorem wiąże się z większym wydatkiem, niż wypożyczenie samej koparki i wykonanie drobnych zadań samemu.

Wypożyczamy koparki również dla firm budowlanych, które nie posiadają własnego sprzętu ale też ekipom, które nie mają możliwości przetransportowania sprzętu z powodu działania na innej inwestycji.

Motoserwis w Bochni

Motoserwis Bochnia to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy własny, w pełni wyposażony warsztat samochodowy oraz zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w okolicy. Dzięki temu nasze samochody są zawsze sprawne pod kątem technicznym. Ponadto każdy samochód jest na bieżąco czyszczony i odkurzany. Zawsze otrzymasz klucze do posprzątanego i sprawnego technicznie samochodu, gotowego do drogi.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon