Busy Osobowe

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia busów 8 i 9 osobowych

Wynajmujemy busy osobowe zarówno firmom jak i osobom prywatnym.

Wynajem busów osobowych w Bochni

Jeżeli planujesz rodzinną wycieczkę lub odległe wakacje z większą grupą znajomych to wynajem busa będzie idealnym wyborem. Jest to doskonałe rozwiązanie jeżeli chcesz zminimalizować koszty podróży dla więcej niż 5 osobowej ekipy wyjazdowej. Mając więcej niż pięciu pasażerów jesteśmy zmuszeni zaangażować dwa samochody co oczywiście ma swoje plusy pod kątem możliwości zabrania większej ilości bagaży ale na pewno nie pod kątem ekonomicznym. Podróż na dwa samochody, wiąże się z wieloma podwójnymi opłatami, tankowaniami itd. Wynajem busa 8 lub 9 osobowego umożliwia wygodne podróżowanie w komfortowych warunkach.

Wynajem busów osobowych do firm

Wyjazd służbowy, delegacja czy podróż pracowników na dalekie odległości wiąże się z kosztami. Zoptymalizujesz je decydując się na wypożyczenie jednego większego samochodu – w tym przypadku busa osobowego, do którego zmieści się 7 lub 8 osób plus kierowca. Ponadto po osiągnięciu kompletu pasażerów zostaje spory bagażnik, do którego z łatwością zmieszczą się wszelkie potrzebne narzędzia.

Motoserwis w Bochni

Motoserwis Bochnia jest nie tylko wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych. Nasze pojazdy serwisowane są we własnym, w pełni wyposażonym warsztacie samochodowym, gdzie zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w okolicy. Dzięki temu nasze samochody są zawsze sprawne pod kątem technicznym. Ponadto każdy samochód jest na bieżąco czyszczony i odkurzany. Zawsze otrzymasz klucze do posprzątanego i sprawnego technicznie samochodu, gotowego do drogi.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon