Busy Dostawcze 3,5 t

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia busów dostawczych 3,5 t.

Wynajmujemy osobom prywatnym i firmom busy dostawcze typu furgon blaszak.

Wynajem busów dostawczych w Bochni

Wynajem busów dostawczych niekoniecznie musi wiązać się z bardzo skomplikowanymi procedurami i formalnościami. U nas wszystko jest czarno na białym. Klient od razu zna cenę wypożyczenia busu dostawczego, a wszystko reguluje przejrzysta umowa najmu.

Dopasowujemy się do rynku wynajmu busów dostawczych i ciągle się rozwijamy na tym obszarze. Dlatego wprowadziliśmy wynajem busów dostawczych krótko i długo terminowy. Oferta skierowana jest dla firm oraz osób indywidualnych.

Nasza flota busów dostawczych obejmuje różnorodne modele dostawczaków, dzięki temu na pewno dopasujesz bus dostawczy do swoich potrzeb. Wszystkie samochody dostawcze na wynajem, które posiadamy w naszej ofercie możesz prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kat. B.

Motoserwis w Bochni

Motoserwis Bochnia to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy własny, w pełni wyposażony warsztat samochodowy oraz zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w okolicy. Dzięki temu nasze samochody są zawsze sprawne pod kątem technicznym. Ponadto każdy samochód jest na bieżąco czyszczony i odkurzany. Zawsze otrzymasz klucze do posprzątanego i sprawnego technicznie samochodu, gotowego do drogi.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon