Lawety

Zadzwoń i zarezerwuj

Wypożyczalnia lawet - Brzesko, Bochnia

Wynajmujemy lawety do firm oraz osób prywatnych.

Wynajem auto lawety w Bochni

W naszej ofercie znajdziesz również możliwość skorzystania z wypożyczalni lawety. Dzięki wynajęciu auto lawety możesz przewieźć między innymi motocykle, samochody, quady, maszyny budowlane, maszyny przemysłowe i inne większe rzeczy, które swoim gabarytem nie są w stanie pomieścić się na standardowej przyczepce. Dbamy o to aby formalności przy wypożyczeniu autolawety były ograniczone do minimum. W praktyce sprowadza się to do podpisania umowy i przekazania kluczy.

Motoserwis w Bochni

Motoserwis Bochnia to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy własny, w pełni wyposażony warsztat samochodowy oraz zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w okolicy. Dzięki temu nasze samochody są zawsze sprawne pod kątem technicznym. Ponadto każdy samochód jest na bieżąco czyszczony i odkurzany. Zawsze otrzymasz klucze do posprzątanego i sprawnego technicznie samochodu, gotowego do drogi. Oferujemy także usługę lawety.

Wynajem lawety na korzystnych warunkach

Na jak długo zamierzasz wypożyczyć pojazd? Bez względu na to, czy interesuje Cię wynajem jedno- czy kilkudniowy, możesz liczyć na nasze wsparcie. Polecamy się m.in. w przypadku zakupu samochodu czy motocykla z zagranicy, gdy samodzielny przyjazd do Polski jest niemożliwy ze względów prawnych czy technicznych. Zapewniamy elastyczne i atrakcyjne warunki współpracy zarówno pod względem cenowym, jak w zakresie okresu dzierżawy.

Oferowane pojazdy są gotowe do eksploatacji i odpowiednio wyposażone, co pozwala na efektywne korzystanie z nich podczas przewozu aut, motocykli czy quadów. Klientom z Niepołomic i Brzeska nasza wypożyczalnia lawet zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę na każdym etapie współpracy, a w razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia wynajmu na kolejne dni.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon