O Nas

Krótko o tym co robimy.

Wypożyczalnia samochodów w Bochni

Wynajmujemy nie tylko w Bochni ale i w jej okolicy

W Motoserwis dążymy do tego aby być najbardziej niezawodną wypożyczalnią samochodów dostawczych, osobowych, przyczep oraz lawet w okolicy Bochni.

Chcemy aby proces najmu przebiegał możliwie jak najprościej i bezproblemowo. Lata doświadczenia pozwalają nam optymalizować procesy rezerwacji oraz cały czas ulepszać i dostosować ofertę wypożyczalni.

Nieprzerwanie staramy się aby klient, który skorzysta z naszych usług wypożyczalni był maksymalnie zadowolony, a swoje zadowolenie przelał na innych potencjalnych klientów. Dlatego każdy kto będzie chciał skorzystać z naszych usług, przekona się, że nasza wypożyczalnia jest jedną z najlepszych w okolicy.

 

01

Elastyczny wynajem

Wszystkie rezerwacje można w dowolnej chwili odwołać bezpłatnie do 48 godzin przed odbiorem samochodu.

02

Brak ukrytych opłat

Dokładnie wiesz ile i za co płacisz. Nie ukrywamy kosztów, o których mógłbyś się dowiedzieć przy oddaniu samochodu. O wszystkich kosztach poinformujemy Cię od razu.

03

Bezpieczeństwo

Nie martwisz się o nic. Nasze samochody są w pełni ubezpieczone i regularnie serwisowane, dzięki temu są sprawne technicznie i wizualnie.

04

Dbamy o czystość

Staramy się o czystość w naszych samochodach. Zawsze sprzątamy po poprzednim kliencie po to aby następny czuł maksymalny komfort w użytkowaniu.

05

Doświadczenie

Działamy na rynku już wiele lat i przeżyliśmy wiele sytuacji, po których wyciągaliśmy wnioski na przyszłość. Dzisiaj mamy dopracowany proces wynajmu do perfekcji.

0 +
Samochodów
0 %
Zadowolonych klientów
0 +
Doświadczenia w najmie
0 +
Przejechanych kilometrów

Zadzwoń i zarezerwuj teraz!

Telefon